Álláspályázat jegyzőkönyvvezető munkakör betöltésére

A Budapest Környéki Törvényszék felvételt hirdet büntető ügyszakban,

jegyzőkönyvvezető munkakör betöltésére.

A betölteni kívánt munkakör feltételei:

– 18. életév betöltése

– magyar állampolgárság

– érettségi bizonyítvány

– gyors és pontos gépírástudás

– Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

– hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal igazolt büntetlen előélet

Alkalmazási feltétel az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyára vonatkozó 1997. évi LXVIII. tv. 11. §-ának (4) bekezdése alapján kiállított hatósági erkölcsi bizonyítvány, mely szerint a (4) bekezdésben meghatározott körülmények a pályázóval szemben nem állnak fenn.

Előnyt jelent a büntető ügyszakban szerzett jegyzőkönyvvezetői munkatapasztalat.

Főbb feladatok:

- bíró melletti adminisztrációs feladatok ellátása

- tárgyaláson jegyzőkönyv vezetése

Munkavégzés helye:

A Budapest Környéki Törvényszék, illetve az illetékességi területéhez tartozó járásbíróságok.

Munkaidő:

Hétfőtől-péntekig 8 órás munkaidőben, eltérő munkarend meghatározott keret között igényelhető. Távmunkára és a betöltött munkakörhöz kapcsolódó tanulmányok támogatására munkaidő kedvezményre esetenként van lehetőség.

Illetmény:

Az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvényben meghatározottak szerint, továbbá cafeteria, utazási költségtérítés és egyéb adható juttatások.

Kun Évánál, a Budapest Környéki Törvényszék Emberi Erőforrás Gazdálkodási Főosztály vezetőjénél (1146 Budapest, Hungária krt. 179-187., illetve telefonon, a 06-1-885-6013 számon, vagy a kune@birosag.hu e-mail címen).